Hodnocení obchodu na Zboží.cz

O NÁS

Vítejte v našem e-shopu

Na těchto stránkách Vám nabízíme zboží z našeho sortimentu které si můžete jednoduše objednat a obratem Vám jej zašleme. Pokud nenajdete požadované zboží nebo si nejste jisti výběrem, rádi Vám poradíme na uvedených kontaktních číslech. Sortiment postupně doplňujeme také na základě Vašich požadavků, bude proto rádi za jakýkoliv námět na zlepšení nebo doplnění těchto stránek.

 

Prodej a servis komunální, lesnické a zemědělské techniky

Společnost SDO Technika s.r.o. se zabývá prodejem a servisem techniky od předních českých i světových výrobců. V portfoliu společnosti proto naleznete traktory SAME, LAMBORGHINI, BCS a BELARUS s pestrou škálou příslušenství. Dále nabízíme komunální zametací stroje NILFISK a AUSA pro úklid komunikací velkých měst i malých obcí a také techniku pro svoz a zpracování komunálního a BIO odpadu. SDO Technika nejen prodává stroje, ale také v plném rozsahu zajišťuje servis a prodej náhradních dílů. Zejména v komunální technice má naše firma ucelenou kompaktní řadu strojů a příslušenství, takže skutečně najdeme řešení pro každého.

 

Autorizovaný prodejce a servis kotlů ATMOS

Naše společnost je autorizovaným prodejcem a servisem všech zplynovacích a peletových kotlů značky . Můžeme tak zajistit kompletní a rychlý záruční i pozáruční servis a garantovat dostupnost náhradních dílů.